Ky është mesazhi i fundit në “Facebook” i policit të vrarë (Foto) - Bota Sot
Ky është mesazhi i fundit në “Facebook” i policit të vrarë (Foto)

Kronikë e zezë

E mërkurë, 29 mars 2017

Ky është mesazhi i fundit në “Facebook” i policit të vrarë (Foto)

Më: 24 qershor 2015 Në ora: 12:43

Mesazhi i fundit që i ndjeri Ibrahim Basha ka ndarë më shoqërinë e tij në “Facebook”, ishte një urim për nisjen e muajit të Ramazanit.

Më 18 qershor, ditën kur nisi dhe agjërimi, Basha i uron besimtarëve myslimanë një agjërim të lehtë dhe të mbarë

“Mirëmbrëma të gjithëve miq, shoqëri dhe dashamires! Ju uroj agjërim të lehtë dhe të mbarë. Allahu ua lehtësoftë dhe ua pranoftë agjërimin...”, shkruan Ibrahim Basha.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Nëse zgjedhjet do të mbaheshin këtë të diele, cilin subjekt politik do ta votonit?
    test