Lezhë, sekuestrohen 190 kg marijuanë - Bota Sot
Lezhë, sekuestrohen 190 kg marijuanë

Kronikë e zezë

E martë, 26 shtator 2017

Lezhë, sekuestrohen 190 kg marijuanë

Më: 19 maj 2017 Në ora: 09:42
Sekuestrohen 190 kg marijuanë

Policia e Lezhës ka goditur dy raste të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, ku janë sekuestruar në total 190 kg lëndë narkotike Marijuanë dhe janë arrestuar në flagrancë 4 shtetas, kurse, një shtetas tjetër është shpallur në kërkim.

Sipas Policisë, në Kurbin , u arrestuan 3 shtetas , 1shtetas u shpall në kërkim si dhe u sekuestruan 153.5 kg lëndë narkotike Marijuanë. Kurse, në Lezhë u arrestua 1 shtetas si dhe u sekuestruan 36.5 kg lëndë narkotike Marijuanë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test