Kokainë e mijëra euro, dy shqiptarë në pranga - Bota Sot
Kokainë e mijëra euro, dy shqiptarë në pranga

Kronikë e zezë

E hënë, 29 maj 2017

Kokainë e mijëra euro, dy shqiptarë në pranga

Më: 19 maj 2017 Në ora: 18:22
Gjërat e sekuestruar nga Policia

Policia italiane ka arrestuar 3 shtetas, dy prej tyre shqiptarë, të cilët u kapën në flagrancë duke shitur kokainë. Në momentin e arrestimit policia ka kapur 2 kg kokainë dhe 18 mijë euro.

Ndërkohë që kanë përfunduar në pranga dy shqiptarët, Viktor Ndoj 38 vjeç, Gjin Ndoj 35 vjeç si dhe një shtetas rumun i identifikuar si Alina Gianina Savin 31 vjeç.

Arrestimi i 3 personave është bërë në një lokal, ku do të bëhej dhe shkëmbimi i mallit me paratë. Ngjarja ka ndodhur në një lagje të Reggio Emilias.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test