Vlorë, të shtëna me armë - Bota Sot
Vlorë, të shtëna me armë

Kronikë e zezë

E mërkurë, 24 maj 2017

Vlorë, të shtëna me armë

Më: 19 maj 2017 Në ora: 23:45
Ilustrim

Mbrëmjen e të premtes, janë raportuar të shtëna me armë zjarri, në qytetin e Vlorës.

Të shtënat janë dëgjuar në rrugën që lidh Vlorën me Kaninën. 

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje, ku ka konstatuar rreth 20 gëzhoja. 

Menjëherë janë ngritur grupe pune për zbardhjen e ngjarjes, si dhe grupe kontrolli për krehjen e zonës.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test