Vetura përplas për vdekje këmbësorin - Bota Sot
Vetura përplas për vdekje këmbësorin

Kronikë e zezë

E diel, 20 gusht 2017

Vetura përplas për vdekje këmbësorin

Më: 12 gusht 2017 Në ora: 10:21
Ilustrim

Policia e Shtetit ka bërë të ditur se një 53-vjeçar ka humbur jetën pasi është përplasur nga një automjet në orët e para të mëngjesit të së shtunës.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën interurbane kryesore Vorë-Tiranë, në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, konkretisht përballë tregut ushqimor.

Drejtuesi i automjetit A.R. është dorëzuar në polici, ku deklaroi se ka përplasur një person në autostradë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve që shkaktuan aksidentin rrugor me pasojë vdekjen e këmbësorit S.S.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test