Sekuestrohet një sasi e marihuanës në Prishtinë - Bota Sot
Sekuestrohet një sasi e marihuanës në Prishtinë

Kronikë e zezë

E shtunë, 21 korrik 2018

Sekuestrohet një sasi e marihuanës në Prishtinë

Nga: Bota sot Më: 17 gusht 2017 Në ora: 11:11
Ilustrim

Të mërkurën në orët e hershme të mëngjesit, policia e Kosovës ka gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë të llojit marihuanë.

Sipas raportit policor, droga është gjetur gjatë një kontrolli në veturën e dy të dyshuarëve në rrugën “Asllan Pireva” në Prishtinë.

Të dyshuarit  janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar. Rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test