Gjendet një mjet shpërthyes në Prishtinë - Bota Sot
Gjendet një mjet shpërthyes në Prishtinë

Kronikë e zezë

E diel, 24 qershor 2018

Gjendet një mjet shpërthyes në Prishtinë

Më: 21 gusht 2017 Në ora: 11:36
ilustrim

Një person ka informuar policinë se ka vërejtur një mjet të dyshuar shpërthyes në fshatin Rimanishtë të Prishtinës.

Rasti është raportuar dje, thuhet në raportin e sotëm të rregullt 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Njësia policore ka bërë sigurimin e vendit të ngjarjes, ndërsa njësitet i KFOR-it dhe FSK-së, kanë bërë tërheqjen e mjetit shpërthyes pa ndonjë incident.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test