Konfiskohet pistoleta me gaz dhe dy fishekë në Podujevë - Bota Sot
Konfiskohet pistoleta me gaz dhe dy fishekë në Podujevë

Kronikë e zezë

E martë, 17 korrik 2018

Konfiskohet pistoleta me gaz dhe dy fishekë në Podujevë

Nga: Bota sot Më: 21 gusht 2017 Në ora: 11:34
Ilustrim

Një njeri është shoqëruar në stacion policor pasi që i njëjti ka shtënë me armë zjarri në një aheg familjar.

Sipas raportit policor, personit të shoqëruar i është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me gaz dhe dy fishekë.

Ngjarja ka ndodhur dje, në rrugën “Zahir Pajaziti” në Podujevë. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test