Shkup, nëna dhe fëmija një vjeçar largohen nga shtëpia në drejtim të panjohur - Bota Sot
Shkup, nëna dhe fëmija një vjeçar largohen nga shtëpia në drejtim të panjohur

Kronikë e zezë

E hënë, 18 qershor 2018

Shkup, nëna dhe fëmija një vjeçar largohen nga shtëpia në drejtim të panjohur

Më: 22 gusht 2017 Në ora: 16:27
Ilustrim

Dje, B.D. (22) nga fshati Petrovec-Shkup, ka paraqitur se më 19 gusht të këtij viti, në drejtim të panjohur, është larguar gruja e tij A.A. (24) së bashku me djalin një vjeçar.

Raportuesi ka theksuar se e humbura është me shëndet të mangët mendorë. Janë marrë masa për gjetjen e gruas dhe fëmijës. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test