Kontrabandonte emigrantë, dënohet me një muaj paraburgim - Bota Sot
Kontrabandonte emigrantë, dënohet me një muaj paraburgim

Kronikë e zezë

E martë, 17 korrik 2018

Kontrabandonte emigrantë, dënohet me një muaj paraburgim

Më: 12 tetor 2017 Në ora: 16:11
Ilustrim

Bazuar në urdhrin ndërkombëtar është ekstraduar i dyshuari mashkull, për krim të organizuar dhe kontrabandim me emigrantë në vitin-2014, i cili ishte arrestuar në Hungari.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit i është caktuar masa e paraburgimit prej 30 ditëve. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test