Zjarr në Graçanicë - Bota Sot
Zjarr në Graçanicë

Kronikë e zezë

E martë, 18 shtator 2018

Zjarr në Graçanicë

Nga: Bota sot Më: 17 tetor 2017 Në ora: 11:49
Ilustrim

Dje në Graçanicë në orët e mëngjesit, një shtëpi është përfshirë nga zjarri.

Sipas raportit policor, ankuesi mashkull (serb) ka raportuar se për shkaqe të panjohura është përfshirë nga zjarri garazhi dhe kulmi i shtëpisë së tij.

Në vendin ngjarjes kanë dalë njësitet e zjarrfikësve të cilët kanë shuar zjarrin./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test