Kapet me kokainë, një i arrestuar në Gjakovë - Bota Sot
Kapet me kokainë, një i arrestuar në Gjakovë

Kronikë e zezë

E hënë, 15 tetor 2018

Kapet me kokainë, një i arrestuar në Gjakovë

Më: 22 tetor 2017 Në ora: 10:12
Ilustrim

Policia në Gjakovë ka arrestuar një të dyshuar pasi që tek i njëjti gjatë një kontrolle iu është gjet dhe konfiskuar 3 gramë substancë dyshuar narkotike e llojit kokainë.

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Tirana’  mbrëmjen e djeshme ka njoftuar Policia.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test