Rrahje në Gjakovë - Bota Sot
Rrahje në Gjakovë

Kronikë e zezë

E shtunë, 24 shkurt 2018

Rrahje në Gjakovë

Nga: B.S Më: 5 dhjetor 2017 Në ora: 09:40
Ilustrim

Një person ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga një person, me ç’rast ka marrë lëndime të lehta trupore, përcjell Bota sot.

Ngjarja ka ndodhur në Gjakovë dhe nuk raportohet për të arrestuar.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test