Aksident në Suharekë, një i lënduar - Bota Sot
Aksident në Suharekë, një i lënduar

Kronikë e zezë

E mërkurë, 15 gusht 2018

Aksident në Suharekë, një i lënduar

Nga: Bota sot Më: 5 dhjetor 2017 Në ora: 10:05
Ilustrim

Një aksident komunikacioni ka ndodhur dje në fshatin Kosterc të Suharekës, ku një person derisa ishte duke drejtuar veturën, nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes humb kontrollin ndaj veturës dhe del jashtë rrugës dhe përplaset me një lis, përcjell Bota sot.

Policia njofton se viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK Prishtinë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test