Arrestohen dy persona për marihuanë - Bota Sot
Arrestohen dy persona për marihuanë

Kronikë e zezë

E premte, 21 shtator 2018

Arrestohen dy persona për marihuanë

Nga: Bota Sot Më: 17 mars 2018 Në ora: 09:26
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në  Shtime  janë arrestuar dy persona për posedim i substancave narkotike.

"Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar, pasi që tek të njëjtit është gjetur dhe konfiskuar një sasi e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 0.68 gram”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

 Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit  janë liruar në procedurë të  rregullt.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test