OBRM-PDUKM: Qeverisje e papërgjegjshme nga LSDM-ja në Kumanovë për ajrin e ndotur! - Bota Sot
OBRM-PDUKM: Qeverisje e papërgjegjshme nga LSDM-ja në Kumanovë për ajrin e ndotur!

Kumanova

E diel, 25 qershor 2017

OBRM-PDUKM: Qeverisje e papërgjegjshme nga LSDM-ja në Kumanovë për ajrin e ndotur!

Më: 6 shkurt 2017 Në ora: 22:09
Ilustrim

Qeveria e papërgjegjshme e LSDM-së në Kumanovë dhe kryetari Zoran Damjanovski heshtin dhe nuk kanë ndërmarrë asgjë për të zvogëluar ndotjen e ajrit në qytet, me qëllim për të minimizuar problemin dhe pavarësisht ankesave të përditshme nga të gjitha qytetarët, ka akuzuar OBRM-PDUKM.

Kumanova në vazhdimësi është qyteti më i ndotur në rajonin e Ballkanit, si dhe është në rritje numri i njerëzve në këtë qytet që paraqiten me probleme të rënda të frymëmarrjes, vlerësojnë nga partia. 

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test