Familjarët e Grupit të Kumanovës, presin lirimin e katër personave që u shpallën të pafajshëm - Bota Sot
Familjarët e Grupit të Kumanovës, presin lirimin e katër personave që u shpallën të pafajshëm

Kumanova

E martë, 18 shtator 2018

Familjarët e Grupit të Kumanovës, presin lirimin e katër personave që u shpallën të pafajshëm

Më: 7 nëntor 2017 Në ora: 16:23
Grupi i Kumanovës

Familjarët e të akuzuarve në Lagjen e Trimave në Kumanovë, sot presin lirimin e familjarëve të tyre të cilët u shpallën të pafajshëm. Nga grupi i Kumanovës vetëm katër persona janë lënë të lirë.

Hikmete Osmani vajza e Sulejman Osmanit i dënuar me burg të përjetshëm është në pritje të vëllait të saj i cili u shpall i pafajshëm Fazli Osmani, thekson se jemi të gëzuar për lirimin e vëllait, por edhe të hidhëruar për shkak të shqiptimit të dënimit me burg të përjetshëm për babin  tonë Sulejman Osmani. Ajo kërkon lirimin e të gjithë personave që janë dënuar dhe e vërteta të del sa më shpejt në shesh.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test