Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni: - Bota Sot
Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni:

Lajme

E premte, 26 gusht 2016

Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur i Diasporës – Perëndimit mund të lexoni:

Më: 19 tetor 2012 Në ora: 19:29

EDITORIALI
Veriu mbetet peng i përçarjeve në BE
NACIONALE
Ekzekutimet në Shqipëri u paraprin vrasjeve politike, 1500 deri 1700 sosh
LDK: Shqipëria dhe EULEX-i t’i zbardh vrasjet politike
NACIONALE
Thaçi takon Daçiqin, u zotuan për bashkëpunim
NACIONALE
LDK-ja ka rastin që të fitoi votën e qytetarëve të Kosovës (2)
Në LDK nuk ka vrasës, kriminel, banditë e reketues
AKTUALE
“Bota sot”, rritet shitja për 40 për qind
AKTUALE
Pranimi i LDK-së në PPE merr përmasa të mëdha diplomatike dhe lobuese
LDK sot fillon rekrutimin e madh të intelektualëve me reputacion
AKTUALE
“Bllaca e shantazhonte Shaban Sylën me fotografi”
AKTUALE
Klark: Veriu mbeti peng i përçarjeve në NATO
AKTUALE
LDK: PDK-ja po manipulon, për Sekiraçën kërkesë absurde
DOKUMENTARE
Ali Ibra udhëhoqi betejën e Shtimes
Shkruan: Eugen SHEHU
DIASPORA
Kur do të arrestohen kriminelët në Kosovë?
Nga: Ramiz DËRMAKU
DIASPORA
Berisha nderon në Bukuresht Fan Nolin dhe Pavarësinë e Shqipërisë
ANALIZË
Pse shqiptarët nuk po revoltohen...?
Faik KRASNIQI
KOMENTE
Bajram Rexhepi Depressere-Krasniqi në VV
Gazmend Islami
50-Vjetori i krizës kubane të raketave
Nga Frank Shkreli
SHQIPËRIA
Shkupi, pjesë e njëqindvjetorit të Pavarësisë
MAQEDONIA
Shpallen edhe dy emra spiunësh
KRONIKA
As të burgosurit nuk e duan në qeli plakun vrasës Norja
EKONOMIA
Klark premton investime deri në 7 miliardë dollarë
KULTURA
Çmimi Nobel për Letërsi, vetëm nëse jeni antiamerikan dhe marksist
BOTA E YJEVE
Rina dhe Roma Shabani, binjaket me prejardhje shqiptare dominojnë në ‘’Miss Lebanon’’
Bashkojnë forcat, Marigona dhe Xhesika publikojnë fotot e reja
Vildane Zeneli: Nuk jam lesbike
Gresa Fejza fillon punën në zyrën e Kryeministrit
SPORT
Hasani lufton me Pacrs për titull bote në taiboks
FIFA: Kosova dhe Gjibraltari larg pranimit
Berisha refuzon kombëtaren
Napoli i Behramit e Xhemajlit sfidon kampionin

Kënaquni me “Bota sot”!
Abonohuni në gazetën “Bota sot”. Mundësitë e abonimit janë në Zvicër e Gjermani.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test