Festë në familjen Geci të Llaushës - Bota Sot
Festë në familjen Geci të Llaushës

Lajme

E mërkurë, 15 gusht 2018

Festë në familjen Geci të Llaushës

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 23:00
Festë në familjen Geci të Llaushës

Fatos Geci, nipi i i Gani Gecit, ka diplomuar sot në Fakultetin Ekonomik të Universitetit të Prishtinës në shkallën Master.

I gëzuar për këtë sukeses, Fatosi ka falenderuar familjen për mështetje dhe këtë sukses ia ka dedikuar gjyshes së tij!

“Faleminderit Zotit, familjes dhe shoqërisë për përkrahjen! Po e vërtetë zyrtarisht nga sot jam kandidati i parë mashkull nga familja e madhe Geci, që kam të drejtë për studimet doktorrat, ngase përfundova studimet me një mesatare shumë të lartë. Këtë sukses ia dedikoj engjullit tim mbrojtës, gjyshes time, nënës Rabë”, ka shkruar Fatosi.

Image

E i lumtur për këtë sukses është ndier edhe ish-deputeti Gani Geci.

“Fatos Geci, nipi ynë mbrojti me sukses temen e Masterit në Fakultetin Ekonomik në Universitetin e Prishtinës”, ka shkruar Geci.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test