Vlora Çitaku: Më kërkove një varg për varr Drenicë, u bënë njëzet e tetë - Bota Sot
Vlora Çitaku: Më kërkove një varg për varr Drenicë, u bënë njëzet e tetë

Lajme

E hënë, 24 shtator 2018

Vlora Çitaku: Më kërkove një varg për varr Drenicë, u bënë njëzet e tetë

Më: 5 mars 2018 Në ora: 13:45
Vlora Çitaku

Ambasadorja e Kosovës në Amerikë, Vlora Çitaku ka përkujtuar sot të rënët dhe të gjallët në familjen heroike Jashari.

Çitaku ka publikuar një fotografi të fëmijëve nga familja Jashari e realizuar sigurisht para 5 marsit 1998.

Sot kur bëhen 20 vite nga rënia heroike e familjes Jashari, Çitaku ka publikuar fotografinë më një poezi shumë të bukur poshtë saj.

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test