Modelet më seksi të flokëve sipas meshkujve - Bota Sot
Modelet më seksi të flokëve sipas meshkujve

Life style

E diel, 22 prill 2018

Modelet më seksi të flokëve sipas meshkujve

Më: 21 prill 2017 Në ora: 08:00
Ilustrim

Të gjitha femrat duan të duken bukur, në radh të parë për veten dhe më pas për meshkujt

Por këta të fundit nuk pëlqejnë çdo model flokësh që ju keni, ndaj për t’ju ardhur në ndihmë ju sjellim më poshtë modelet e flokëve që duken seksi në sytë e meshkujve.

Ja cilat modele, të cilat meshkujt i pëlqejnë tej mase dhe i vlerësojnë si seksi:

Gërshetë e hedhur anash
Bisht i kapur lart
Flokë me onde të hedhura në anë
Flokë me shkallzëime dhe me onde në gjatësi mesatare
Onde të çrregullta. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test