Kreu 57 operacione dhe shpenzoi 500 mijë dollarë, vetëm për tu dukur “perfekt” - Bota Sot
Kreu 57 operacione dhe shpenzoi 500 mijë dollarë, vetëm për tu dukur “perfekt”

Life style

E premte, 26 maj 2017

Kreu 57 operacione dhe shpenzoi 500 mijë dollarë, vetëm për tu dukur “perfekt”

Më: 21 prill 2017 Në ora: 09:23
Rodrigo Alves

Shpenzoi rreth 500 mijë dollarë, vetëm e vetëm që të duket “perfekt”. Por thotë se nuk do të ndalet me kaq.

Bëhet fjalë për Rodrigo Alves, 33-vjeçar, i cili madje ka thënë se nuk është ende i kënaqur.

Siç ka thënë ai, ai do të ndryshojë edhe ngjyrën e syve në një operacion shumë të rrezikshëm në Indi.

Bëhet e ditur se ai, ndër tjerash ka kryer edhe injeksione të dhjamit në të pasme, si dhe transplante muskujsh barku.

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test