Kreu 57 operacione dhe shpenzoi 500 mijë dollarë, vetëm për tu dukur “perfekt” - Bota Sot
Kreu 57 operacione dhe shpenzoi 500 mijë dollarë, vetëm për tu dukur “perfekt”

Life style

E martë, 25 prill 2017

Kreu 57 operacione dhe shpenzoi 500 mijë dollarë, vetëm për tu dukur “perfekt”

Më: 21 prill 2017 Në ora: 09:23
Rodrigo Alves

Shpenzoi rreth 500 mijë dollarë, vetëm e vetëm që të duket “perfekt”. Por thotë se nuk do të ndalet me kaq.

Bëhet fjalë për Rodrigo Alves, 33-vjeçar, i cili madje ka thënë se nuk është ende i kënaqur.

Siç ka thënë ai, ai do të ndryshojë edhe ngjyrën e syve në një operacion shumë të rrezikshëm në Indi.

Bëhet e ditur se ai, ndër tjerash ka kryer edhe injeksione të dhjamit në të pasme, si dhe transplante muskujsh barku.

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

    Qeveria ta përfundoj mandatin

    Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

    Opozita do ta rrezoj qeverinë

    Shiko rezultatet
    test