Shikoni në ëndërr sikur partneri ju tradhton? Ja çfarë kuptimi ka - Bota Sot
Shikoni në ëndërr sikur partneri ju tradhton? Ja çfarë kuptimi ka

Life style

E enjte, 20 shtator 2018

Shikoni në ëndërr sikur partneri ju tradhton? Ja çfarë kuptimi ka

Më: 8 mars 2018 Në ora: 23:54
Ilustrim

Për të gjithë ju vajza që zgjoheni me frikë pasi shikoni në ëndërr se partneri ju tradhton, kemi një lajm të mirë për t'ju dhënë.

Mos u friksoni më, pasi fakti që e shikoni në ëndërr nuk do të thotë se ajo gjë ndodh me të vërtetë.

Nëse shikoni shpesh këtë ëndërr do të thotë se në të kaluarën ish-i juaj nuk ishte besnik, dhe ju jeni e pasigurt, dhe keni frikë se edhe partneri që keni në krah do të bëjë të njëjtën gjë.

Tradhtia në ëndërr nuk është shenjë e keqe. Përkundrazi ju që shikoni në ëndërr sikur partneri ju tradhton, tregon se ju keni një lidhje që ju shkon mjaft mirë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test