Dashuria e ushtarit për ketrin e vogël - Bota Sot
Dashuria e ushtarit për ketrin e vogël

Life style

E hënë, 29 gusht 2016

Dashuria e ushtarit për ketrin e vogël

Më: 30 shtator 2012 Në ora: 17:03

Një ushtar zemërmirë shpëtoi një ketër të vogël, i cili ishte në prag të vdekjes. Ai e gjeti ketrushin poshtë një peme, e mori në shtëpinë e vet dhe e bërë pjesë të jetës së tij.
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test