Macja më e zymtë në botë - Bota Sot
Macja më e zymtë në botë

Life style

E martë, 30 gusht 2016

Macja më e zymtë në botë

Më: 6 tetor 2012 Në ora: 20:31

Koloneli Mjau ka mijëra fansa në të gjithë botën, por shumë pak persona mund të kenë guximin për ta përkëdhelur nëse do e kishin pranë për shkak se pamja e maçokut nuk është aspak miqësore.

Pikërisht zymtësia e tij e ka bërë Kolonelin të famshëm në Facebook, ku faqja e tij ka mbi 32 mijë LIKE. Mes përdoruesve të internetit ai njihet edhe si Diktatori.

Fotot e postuara nga pronarja e tij shoqërohen me komente të tipit: “Vini re, të nënshtruarit e mi. Kam mësuar si të prek hundën time me gjuhë. Tani përkuluni para kësaj arritjeje!”

Pronarja e maçokut tashmë synon që Kolonelin Mjau ta dërgojë në Los Angeles për ta bërë një yll të vërtetë.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test