Kush tha që fshataret nuk janë superseksi? (FOTO) (+18) - Bota Sot
Kush tha që fshataret nuk janë superseksi? (FOTO) (+18)

Life style

E martë, 26 korrik 2016

Kush tha që fshataret nuk janë superseksi? (FOTO) (+18)

Më: 11 tetor 2012 Në ora: 19:35

Kush tha se fshataret nuk janë seksi? Revista Playboy ka përzgjedhur bukuroshet nga Gjermania, Austria dhe Zvicra për të përgatitur një set me foto shumë seksi. Vajzat kanë përgatitur një kalendar për vitin që po vjen, me foto shumë provokuese.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test