Shkoi të bënte paralele në buzë greminës dhe… përfundon në humnerë! (video) - Bota Sot
Shkoi të bënte paralele në buzë greminës dhe… përfundon në humnerë! (video)

Life style

E diel, 28 gusht 2016

Shkoi të bënte paralele në buzë greminës dhe… përfundon në humnerë! (video)

Më: 14 tetor 2012 Në ora: 00:31

Deshi t’ bënte përshtypje Norvegjezëve, duke bërë paralele në buzë të greminës dhe të realizonte aty figura të bukura, por…
fatkeqësisht gjërat nuk shkuan aspak mirë për Richard Henriksen!
Pas sekonda para se të lëshonte paralelen, bazamenti i saj u shkul nga vendi dhe ai përfundoi në fund të humnerës…!

Por, falë profesionalizmit të tij, mundi që gjatë momenti që po binte në humnerë, pasi lartësia ishte shumë madhe, të hapte parashutën dhe të vendos këmbët në tokë, pa pësuar asgjë!
Mesa duket, “Zoti” vuri dorën e tij!

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test