Shkoi të bënte paralele në buzë greminës dhe… përfundon në humnerë! (video) - Bota Sot
Shkoi të bënte paralele në buzë greminës dhe… përfundon në humnerë! (video)

Life style

E premte, 29 korrik 2016

Shkoi të bënte paralele në buzë greminës dhe… përfundon në humnerë! (video)

Më: 14 tetor 2012 Në ora: 00:31

Deshi t’ bënte përshtypje Norvegjezëve, duke bërë paralele në buzë të greminës dhe të realizonte aty figura të bukura, por…
fatkeqësisht gjërat nuk shkuan aspak mirë për Richard Henriksen!
Pas sekonda para se të lëshonte paralelen, bazamenti i saj u shkul nga vendi dhe ai përfundoi në fund të humnerës…!

Por, falë profesionalizmit të tij, mundi që gjatë momenti që po binte në humnerë, pasi lartësia ishte shumë madhe, të hapte parashutën dhe të vendos këmbët në tokë, pa pësuar asgjë!
Mesa duket, “Zoti” vuri dorën e tij!

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test