Kush është fytyra pas këtyre të pasmeve kaq seksi? - Bota Sot
Kush është fytyra pas këtyre të pasmeve kaq seksi?

Life style

E mërkurë, 27 korrik 2016

Kush është fytyra pas këtyre të pasmeve kaq seksi?

Më: 19 tetor 2012 Në ora: 22:45

Sot në mbrëmje në Gjermani është premiera e filmit “Të matësh botën”.

Por më shumë se filmi, lexuesve të Bild u ka bërë përshtypje një nga imazhet e publikuara për filmin.

Filmi “Të matësh botën” është bazuar mbi një biografi të dyfishtë, shkruar nga Daniel Kehlman, i kthyer në një bestseller.

Në libër flitet për dy figura të rëndësishme, biologun Alexander von Humboldt dhe matematikanin Carl Friedrich Gauss, dy gjermanë që kërkonin të shpjegonin botën në mënyrat e tyre. Njëri me rregulla matematikore, tjetri duke bërë kërkime në natyre.

Por në një nga skenat e filmit, Gauss shfaqet me një prostitutë ruse, Nina.

Tani lexuesit pyesin se kush është femra me të pasme kaq joshëse.

Ajo është aktorja ukrainase Anastasia Kyryliuk, 23 vjeç, 1.79 metër e gjatë.

Ajo ka marrë pjesë edhe në dy projekte të rëndësishme të filmit rus, ndërsa aktualisht jeton në Berlin. Ka studiuar për aktrim dhe balet në Francë.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test