“I fejuari im s’e ka problem, atij i shkoj çdo natë” (fotot) - Bota Sot
“I fejuari im s’e ka problem, atij i shkoj çdo natë” (fotot)

Life style

E martë, 30 gusht 2016

“I fejuari im s’e ka problem, atij i shkoj çdo natë” (fotot)

Më: 23 tetor 2012 Në ora: 23:08

Një hotel me pesë yje në Britaninë e Madhe refuzoi martesën e një çifti, duke thënë se ata nuk janë tipi i njerëzve që martohen aty.

Mesa duket shkaku ishte puna që bën nusja e ardhshme. Pauline Bailey, 27 vjeç, punon në hotline, ose linjat e nxehta. Ajo del në kanalet televizive për të rritur duke pritur telefonata erotike, e veshur me të brendshme dhe çizme.
E diplomuara për juridik punon për Red Light Central TV dhe Playboy TV Chat.
“Kam qenë një modele part- time për pesë vite,” thotë ajo.
“Pasi u diplomova dhe mbarova masterin, e vazhdova këtë punë, pasi ishte financiarisht e mirë”.
Telefonatat në këto kanale kushtojnë rreth 2 sterlina për minutë.
Pauline thotë se i fejuari i saj nuk e ka problem këtë punë.
“Ai është dakord me këtë gjë dhe unë i shkoj atij çdo natë në shtëpi”.
Lajmërimi që kanë marrë nga hoteli i ka lënduar shumë, pasi ata thonë se janë njerëz shumë të mirë. Hoteli nga ana e tij deklaron se nuk është puna e vajzës arsyeja pse i kanë refuzuar ata..jpg" />

.jpg" />


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test