Kush është më e bukur, Fatime Fetai apo Lençe Ristovska, shikoni fotografinë e tyre të fundit - Bota Sot
Kush është më e bukur, Fatime Fetai apo Lençe Ristovska, shikoni fotografinë e tyre të fundit

Maqedonia

E shtunë, 20 janar 2018

Kush është më e bukur, Fatime Fetai apo Lençe Ristovska, shikoni fotografinë e tyre të fundit

Më: 13 janar 2018 Në ora: 21:36
Fatime Fetai apo Lençe Ristovska

Deri sa bota mahnitet me bukurinë e aktoreve dhe manekeneve, ose me princezat e tyre, opinioni në Maqedoni mahnitet me prokuroret Lençe Ristovska dhe Fatime Fetai, shkruajnë portalet maqedonase.

Çdo fotografi e re e tyre që paraqitet në rrjetet sociale, bëhet virale dhe përcillet me komente të shumta pozitive.

Kjo ka ndodhë edhe me fotografinë e fundit të dy prokuroreve simpatike, e shkrepur gjatë një manifestimi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test