Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

E premte, 21 shtator 2018

Moti sot në Maqedoni

Më: 6 mars 2018 Në ora: 08:43
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ngrohtë dhe me mjegulla e të reshura të shiut në disa lokalitete malore.

Temperaturat do të lëvizin nga 5 deri në 12 gradë Celsius.

Edhe gjatë javës në vijim do të ketë mot me kushte të njejta atmosferike si dita e sotme. 

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test