Rrugët e lagështa, rekomandohet kujdes gjatë drejtimit të automjetit - Bota Sot
Rrugët e lagështa, rekomandohet kujdes gjatë drejtimit të automjetit

Maqedonia

E shtunë, 22 shtator 2018

Rrugët e lagështa, rekomandohet kujdes gjatë drejtimit të automjetit

Më: 7 mars 2018 Në ora: 20:14
Ilustrim

Komunikacioni në rrugët e shtetit zhvillohet rrjedhshëm, nëpër rrugë të lagështa.

Siç informon NP "Rrugët e Maqedonisë", në disa akse rrugore të cilat kalojnë nëpër grykat është e mundur paraqitje e rrëshqitjeve të dheut.

NP "Rrugët e Maqedonisë" apelon kujdes gjatë drejtimit të automjetit dhe përshtatje të shpejtësisë sipas kushteve në rrugë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test