Në Tabanoc pritet deri në një orë - Bota Sot
Në Tabanoc pritet deri në një orë

Maqedonia

E premte, 21 shtator 2018

Në Tabanoc pritet deri në një orë

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 19:32
Tabanoc

Në kalimi kufitar për hyrje në Maqedoni pritet prej 30 minuta deri në një orë, infromuan sot pasdite nga Lidhja Automoto e Maqedonisë.

Në vendkalimet tjera kufitare nuk ka vonesa për hyrje dalje nga shteti. Ky informacion vlen vetëm për pjesën e Maqedonisë.

LAMM gjithashtu rekomandon vozitje të kujdesshme, përshtatje të shpejtësisë dhe respektim të sinjalizimit të vendosur në rrugë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test