Babai i aktorit vdiq nga mbidoza? - Bota Sot
Babai i aktorit vdiq nga mbidoza?

Mediale Vip

E hënë, 24 prill 2017

Babai i aktorit vdiq nga mbidoza?

Më: 21 prill 2017 Në ora: 13:13
Cuba Gooding Sr dhe Cuba Gooding Jr.

Cuba Gooding Sr, babai i aktorit fitues të Oskarit, u gjet i vdekur nga një mbidozë e mundshme.

Ish-këngëtari vdiq të enjten në moshën 72-vjeçare. Ai u gjet në makinën e tij, e cila ishte e parkuar në Woodland Hills, California.

Zjarrfikësit nuk  ishin në gjendje ta ringjallnin atë, raporton TMZ. Qese me pije alkoolike u gjetën në makinë dhe policia dyshon se mbidoza është shkaku i vdekjes.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

    Qeveria ta përfundoj mandatin

    Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

    Opozita do ta rrezoj qeverinë

    Shiko rezultatet
    test