Martohet motra e Adelina Ismailit, ky është urimi i këngëtares - Bota Sot
Martohet motra e Adelina Ismailit, ky është urimi i këngëtares

Mediale Vip

E mërkurë, 20 qershor 2018

Martohet motra e Adelina Ismailit, ky është urimi i këngëtares

Më: 17 korrik 2017 Në ora: 16:48
Adelina, Zanfina dhe Ema Ismaili

Motra e këngëtares Adelina Ismaili, Ema sot i dha fund beqarisë.

Ajo dashurinë e saj disa vjeçare e ka kurorëzuar me martesë.

 

E+A you made me happiest human alive ??loooooveeeee

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Ndërsa këtë e ka bërë të ditur Adelina nëpërmjet një fotografie të publikuar përkrah të cilës ka zgjedhur ta uroi motrën edhe publikisht.

”E+A you made me happiest human alive  [??] loooooveeeee”, ka shkruar ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test