Çfarë po kërkon Ledri tani? - Bota Sot
Çfarë po kërkon Ledri tani?

Mediale Vip

E hënë, 23 korrik 2018

Çfarë po kërkon Ledri tani?

Më: 13 gusht 2017 Në ora: 06:57
Ledri Vula

Ledri Vula duket se edhe këtë verë ka qenë një nga këngëtarët, që ka prodhuar shumë hite e që padyshim ka patur shumë koncerte. Nuk ka ditë që Instastory i reperit nga Kosova të mos jetë i mbushur me momente nga mbrëmjet muzikore të tij.

Por këtë herë nuk do të flasim për to, por për një dëshirë të çuditshme të simpatikut të showbiz-it. Rreth një orë më parë ai ka udhëtuar drejt bregdetit të jugut (dhe pikërisht në Jalë), ku na ka treguar gjithashtu edhe ëndrrën e tij në sirtar.

Ai dëshiron të ketë një kamion të madh sa ky që shohim në foto dhe duke qenë se ëndrrat deri tani i ka bërë realitet, nuk është çudi që në garazhin e tij të ketë edhe një makinë të këtyre përmasave.

Hë mi goca e imagjinoni dot Ledrin kamionist?

Image
Instagram
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test