Pas edicionit të lajmeve shkoi për të lindur, gazetarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë! - Bota Sot
Pas edicionit të lajmeve shkoi për të lindur, gazetarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë!

Mediale Vip

E martë, 17 korrik 2018

Pas edicionit të lajmeve shkoi për të lindur, gazetarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë!

Më: 25 shtator 2017 Në ora: 17:22
Pranvera Borakaj

Gazetarja Pranvera Borakaj është bërë nënë për herë të parë.

Ajo u shfaq si gjithmonë në edicionin informativ të mëngjesit në Vizion Plus, dhe menjëherë më pas ka shkuar në spital ku i ka dhënë jetë një vajzë të shëndetshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test