E mbani mend Miranda Hashanin? Ja si duket ajo veshur me detaje kombëtare - Bota Sot
E mbani mend Miranda Hashanin? Ja si duket ajo veshur me detaje kombëtare

Mediale Vip

E mërkurë, 15 gusht 2018

E mbani mend Miranda Hashanin? Ja si duket ajo veshur me detaje kombëtare

Më: 29 nëntor 2017 Në ora: 08:23
Miranda Hashani me familje

Miranda Hashani është këngëtarja e mirënjohur shqiptare por që daljet publike nuk i ka shumë të shpeshta.

Ajo është larguar nga skena para disa kohëve dhe rrallë herë që vjen me projekte të reja por edhe ato që i publikon nuk po bëjnë shumë buj në publik.

Por Miranda ka postuar sot një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim të veshur me detaje të veshjes kombëtare, sigurisht për festën e Flamurit. Këngëtarja po duket bukur dhe shpresojmë që të kthehet me ndonjë projekt të ri së shpejti.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test