Vajza e Lutfi Hazirit do t’iu lë pa fjalë me fotot e fundit! - Bota Sot
Vajza e Lutfi Hazirit do t’iu lë pa fjalë me fotot e fundit!

Mediale Vip

E diel, 18 shkurt 2018

Vajza e Lutfi Hazirit do t’iu lë pa fjalë me fotot e fundit!

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 15:15
Lotina Haziri

Vajzat e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri tashmë janë bërë qendër e mediave rozë.

Ishte kjo Kënga Haziri e cila komentohej për çdo imazh të saj e së fundmi vajza tjetër Lotina është ajo e cila ka rrëmbyer syrin e mediave duke u komentuar për paraqitjet e zjarrta të saj.

Ndonëse e re, Lotina ka një pamje unike e që siç duket bukurinë e ka trashëguar nga e ëma këngëtarja, Myrvete Bajrami.

Ajo me anë të rrjeteve sociale nuk ngurron të publikoj imazhe të llojllojshme me ndjekësit që ka.

Padyshim që ato më të pëlqyerat janë momentet kur shfaq fotografi të nxehta dhe me ekspozim të formave trupore.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test