“Mund të dukemi bukur edhe pa u zhveshur” - Bota Sot
“Mund të dukemi bukur edhe pa u zhveshur”

Mediale Vip

E hënë, 25 korrik 2016

“Mund të dukemi bukur edhe pa u zhveshur”

Më: 1 tetor 2012 Në ora: 14:38

Këngëtarja Rita Ora nëpër mediet amerikane e britanike përveqse komentohet për këngët e saja, komentohet edhe për stilin e saj shumë unikë.
Por ajo tha se i janë dashur shumë vite që të bëhet gati për tu paraqitur në syrin e publikut. Rita tha se ka pas fatë që ka pas mundësi të pres kaq shumë për tu bërë gati.
Këngëtarja e suksesshme është e njohur për stilin e saj i cili kryesisht është i inspiruar nga retroja, dhe sa herë paraqitet gjithmonë duket si është më së miri.
“Para se të ndizet kamara për filmim duhet të kem flokët në rregull, grimin dhe buzët e kuqe”, ka thënë ajo.
Rita tha se është e dashuruar në rrobat e saja.
“I dua rrobat e mia dhe kur dikush komenton për veshjen time unë emocionohem. Në ditët e sotme nuk ke nevojë të zhvishesh për tu dukur bukur”, nënvizon ajo.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush mendoni se i ka bërë vrasjet e pasluftës?
test