“Mund të dukemi bukur edhe pa u zhveshur” - Bota Sot
“Mund të dukemi bukur edhe pa u zhveshur”

Mediale Vip

E shtunë, 27 gusht 2016

“Mund të dukemi bukur edhe pa u zhveshur”

Më: 1 tetor 2012 Në ora: 14:38

Këngëtarja Rita Ora nëpër mediet amerikane e britanike përveqse komentohet për këngët e saja, komentohet edhe për stilin e saj shumë unikë.
Por ajo tha se i janë dashur shumë vite që të bëhet gati për tu paraqitur në syrin e publikut. Rita tha se ka pas fatë që ka pas mundësi të pres kaq shumë për tu bërë gati.
Këngëtarja e suksesshme është e njohur për stilin e saj i cili kryesisht është i inspiruar nga retroja, dhe sa herë paraqitet gjithmonë duket si është më së miri.
“Para se të ndizet kamara për filmim duhet të kem flokët në rregull, grimin dhe buzët e kuqe”, ka thënë ajo.
Rita tha se është e dashuruar në rrobat e saja.
“I dua rrobat e mia dhe kur dikush komenton për veshjen time unë emocionohem. Në ditët e sotme nuk ke nevojë të zhvishesh për tu dukur bukur”, nënvizon ajo.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test