Ursula Andress, vajza Bond më seksi e të gjitha kohërave - Bota Sot
Ursula Andress, vajza Bond më seksi e të gjitha kohërave

Mediale Vip

E martë, 30 gusht 2016

Ursula Andress, vajza Bond më seksi e të gjitha kohërave

Më: 1 tetor 2012 Në ora: 22:52

Ursula Andress është klasifikuar si vajza Bond më seksi e të gjitha kohërave. Ajo luajti rolin e mikeshës së agjentit 007 në episodin e famshëm “Liçensë për të vrarë”. Ishte viti 1962, e Ursula Andress hyri në Olimpin e femrave të më të famshme të Hollivudit.

Tashmë që kanë kaluar 50 vjet, Andress vazhdon të mbetet një mit i kinemasë. Në moshën 76-vjeçare ajo është “kurorëzuar” si Bond Girl më seksi e të gjitha kohërave. “Dekretimi” është bërë nga lexuesit e Sun.

Në këtë mënyrë Halle Berry, Claudine Auger dhe Eva Green kanë mbetur pas një bukurie që nuk njeh kohë.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test