Shakira dhe Pique presin një djalë - Bota Sot
Shakira dhe Pique presin një djalë

Mediale Vip

E shtunë, 27 gusht 2016

Shakira dhe Pique presin një djalë

Më: 2 tetor 2012 Në ora: 20:58

Vetëm dy javë pasi njoftoi se është duke pritur një fëmijë me mbrojtësin e Barcelonës, Gerard Pique, këngëtarja Shakira e ka bërë publike gjininë e fëmijës. Çifti i njohur pret një djalë.

“Do të jetë djalë. Ky mashkull (Pique) është gjëja më e bukur që më ka ndodhur në gjithë jetën time. Ndërsa tani do të kemi fëmijë!”, ka thënë Shakira për televizionin gjerman RTL, transmeton BW.

Shakira dhe Pique u njohën dy vjet më parë gjatë kampionatit botëror të futbollit në Afrikën e Jugut, ku ai luante me kombëtaren spanjolle, ndërsa ajo këndonte himnin e kampionatit “Waka Waka”.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test