Antoinette Nikprelaj, një tjetër shqiptare krah aktorëve të njohur te “Piratët e Karaibeve” - Bota Sot
Antoinette Nikprelaj, një tjetër shqiptare krah aktorëve të njohur te “Piratët e Karaibeve”

Mediale Vip

E diel, 28 gusht 2016

Antoinette Nikprelaj, një tjetër shqiptare krah aktorëve të njohur te “Piratët e Karaibeve”

Më: 7 tetor 2012 Në ora: 17:31

Ajo është një tjetër shqiptare seksi që po aktron përkrah emrave të famshëm të kinematografisë botërore. Antoinette Nikprelaj, vajza zeshkane në shikim të parë nuk ka pamjen e një shqiptareje, por më shumë ngjason me divat e Hollywood-it. Ka ndikuar ndoshta edhe pamja e saj seksi, pasi që në audicionin e parë ajo është pranuar të aktrojë në disa pjesë të filmit ‘’Pirates of the Caribbean’’ përkrah shumë aktorëve të njohur. Aktorja Nikprelaj gjatë kohëve të fundit ka filluar të përdoret edhe si imazh nga kompanitë e ndryshme për shkak të fytyrës engjëllore që ka .

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test