Edhe Holmes zgjedh metronë - Bota Sot
Edhe Holmes zgjedh metronë

Mediale Vip

E mërkurë, 24 gusht 2016

Edhe Holmes zgjedh metronë

Më: 12 tetor 2012 Në ora: 10:45

Divorci me Tom Cruise ka ndikuar që Kate Holmes të ndryshojë radikalisht stilin e saj të jetesës.

Nga udhëtimet me avionë privatë, ajo kaloi në avionët e linjave dhe nga udhëtimet me limuzinë, në makinat e zakonshme.

Tashmë, 33-vjeçarja hodhi edhe një hap më tej drejt formimit të pamjes së një njeriu “krejtësisht të zakonshëm”, duke u fotografuar teksa udhëtonte në metro.

Në një shfaqje të rrallë të modestisë së tyre, edhe Rihanna, Jessica Alba, Jay Z. dhe yje të tjerë të muzikës, kanë preferuar të zgjedhin herë pas herë këtë mjet transporti në zhvendosjen e tyre brenda qyteteve.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test