5 muaj shtatzënë, Çiljeta udhëton në Itali për xhirimet e filmit - Bota Sot
5 muaj shtatzënë, Çiljeta udhëton në Itali për xhirimet e filmit

Mediale Vip

E diel, 28 gusht 2016

5 muaj shtatzënë, Çiljeta udhëton në Itali për xhirimet e filmit

Më: 14 tetor 2012 Në ora: 17:20

“Tani e kam të lehtë të aktroj’’
Ka udhëtuar drejt Italisë (Riccione, Emilia-Romagna) për të mbaruar xhirimet e filmit italian, të cilin ajo e kishte filluar para se të ngelë shtatzënë. Tani e ka më të lehtë të aktrojë pasi nuk duhet të vendosë jastëk për të aktruar shtatzënë, por është një aktore shtatzënë. Çiljeta Xhilaga ka hyrë në muajin e pestë të shtatzënisë, duke lënë mënjanë aktivitetet muzikore, por ajo nuk është shkëputur nga projekti filmik të cilin e kishte filluar në shtetin italian, ndoshta për shkak të kontratës së nënshkruar për bashkëpunim ose për dëshirën që në jetën e saj të ketë si kujtim një projekt kur ka qenë shtatzënë me fëmijën e parë nga lidhja me Tomasin. Këtë lidhje ajo e deklaruar edhe në një intervistë që këngëtarja ka dhënë ekskluzivisht për gazetën “Panorama” muajin e kaluar, teksa kalonte muajin e katërt. ‘’Këtë herë i bëj xhirimet pa jastëk te barku se e kam origjinal’’, thuhet në komentin e bërë nga vetë Çiljeta gjatë bisedës me miqtë e saj në facebook, të cilët i kërkonin asaj t’i vizitojë në disa vende nëpër Europë, por për shkak të angazhimeve këngëtarja duhet të udhëtonte nga Italia në Belgjikë e më pas të kthehet përsëri në Tiranë.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test