Halle Berry planifikon një “dasmë shumë të vogël” - Bota Sot
Halle Berry planifikon një “dasmë shumë të vogël”

Mediale Vip

E mërkurë, 24 gusht 2016

Halle Berry planifikon një “dasmë shumë të vogël”

Më: 17 tetor 2012 Në ora: 14:04

Halle Berry ka folur për martesën e saj të ardhshme me aktorin francez Olivier Martinez, duke zbuluar se planifikon një ceremoni “shumë të vogël”.
“E di se do të jetë shumë e vogël. Nuk kam qenë në shumë dasma, por kam qenë në një këtë vikend me 250 të ftuar”.
“Mendova, Wow – pra kjo është dasmë, huh? Kurrë nuk e kam provuar atë, as që kam dashur ta bëj ashtu. As nuk u përpoqa ta kap buketën!”, ka thënë Berry.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test