Rihanna të fryjë gjoksin? - Bota Sot
Rihanna të fryjë gjoksin?

Mediale Vip

E diel, 28 gusht 2016

Rihanna të fryjë gjoksin?

Më: 17 tetor 2012 Në ora: 16:31

Rihanna raportohet se planifikon t’i zmadhojë gjinjtë e saj, për të kënaqur Chris Brown.
“Është e tmerrshme të shohësh se sa shumë kontroll Chris ende ka ndaj saj. Sikur ajo është e hipnotizuar”.
“Ai luan edhe me Rihannan edhe me të dashurën tjetër, Karrueche Tran, me të cilën herë prishet herë rregullohet. Askush nuk mund ta kuptojë se pse këto femra pranojnë një trajtim të tillë”.
“Rihanna gjithmonë ka qenë e pasigurt për gjoksin e saj, por komentet e Chris e kanë ndezur atë të bëjë diçka për to”.
“Rihanna nuk mund të veprojë ndryshe. Gjithë çfarë ajo dëshirën është diçka që nuk mund ta ketë – një lidhje të përkushtuar me Chris”, ka thënë burimi.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test