Carmen Electra i rikthehet muzikës - Bota Sot
Carmen Electra i rikthehet muzikës

Mediale Vip

E shtunë, 27 gusht 2016

Carmen Electra i rikthehet muzikës

Më: 19 tetor 2012 Në ora: 18:54

Carmen Electra do i rikthehet muzikës 20 vjet pas eksperiencës së saj të parë e ndihmuar nga Prince. Modelja e Playboy-t është shprehur për revistën ‘Glamoholic’ se do të lançojë një këngë të re së shpejti.

40-vjeçarja bëri të ditur se kënga me titull ‘I Like It Loud’ do të lançohet në datën 13 nëntor.

“Kënga do të jetë shumë e kërcyeshme. Më pëlqen shumë”, shprehet modelja, e cila ka debutuar për herë të parë në botën e muzikës në vitin 1993 me katër këngë: Go-Go Dancer, Everybody Get on Up, Fantasia Erotica dhe Fun.

Por kritikat e ashpra bënë që Electra të hiqte dorë nga muzika dhe të përqendrohej në karrierën si modele dhe në interpretimin në disa filma komedi.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test