Playboy: Kur yjeve u thotë jo - Bota Sot
Playboy: Kur yjeve u thotë jo

Mediale Vip

E martë, 30 gusht 2016

Playboy: Kur yjeve u thotë jo

Më: 23 tetor 2012 Në ora: 21:58

Edhe pse në shikim të parë duket se për pozim për revistën më të famshme erotike në botë “Playboy”, mjafton të keni atutë themelore të femrës, flokët bionde dhe emrin e famshëm, bosi i saj Hugh Hefner shumë dama nga bota e shoubiznesit i ka refuzuar dhe shpesh në mënyrë shumë të vrazhdë.

Aktorja Audrina Patridge ishte ‘zemëruar’ kur ‘rastësisht’ fotot e saj ku ishte gati tërësisht e zhveshur, kishin përfunduar në internet. Më vonë ishte mësuar se kur ishte 19-vjeçe, kishte angazhuar një fotograf që ta fotografonte lakuriqe dhe pastaj këto foto ia kishte dërguar Playboy-it, por ata e kishin refuzuar në tërësi.

Njërin nga refuzimin më të keq në jetë, Kate Gosselin e ka përjetuar nga Hugh Hefner. Kur ajo e kishte pyetur nëse mund të zbukurojë ballinën e kësaj reviste, përgjigja e tij ishte: “Jo, jo, dhe jo”. Ai nuk ishte ndalur me këtë dhe i kishte thënë se nuk e ka të qartë pse ajo është lejuar të marrë pjesë edhe në shoun “Dance With Stars”, duke insistuar se ajo nuk është aspak e famshme.

Kelly Osbourne në vitin 2006 kishte shfaqur interesim që të zhvishej për Playboy, por kishte deklaruar se gjinjtë e saj kanë nevojë për pakëz fotoshoping. Dhe Hugh menjëherë i është përgjigjur: “Nuk mendoj se do të ndodh kjo, sepse ne nuk përdorim fotoshop”. Bridget Marquardt si njëra prej vajzave të Hugh Hefner-it, ishte paraqitur në serinë "The Girls Next Door", por kjo nuk ia kishte hapur dyert për Playboy, sepse nuk ishte konsideruar mjaft tërheqëse për këtë.

Britney Spears-in nuk kanë refuzuar, por e kanë lënë në ‘pauzë’, përderisa nuk e ndërpret të sillet çuditshëm. Hugh ka thënë se do të ishte i lumtur që ta ketë Britney në revistën e tij, por kjo do të ndodhë vetëm kur ajo të kthehet në binarët e duhur.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test