Oppo R11 fillon shitjet edhe jashtë Kinës - Bota Sot
Oppo R11 fillon shitjet edhe jashtë Kinës

Mobile

E mërkurë, 23 maj 2018

Oppo R11 fillon shitjet edhe jashtë Kinës

Më: 19 qershor 2017 Në ora: 11:41
Oppo R11

Oppo R11 – i cili u bë zyrtar zyrtar gjatë javës së kaluar dhe aktualisht është në dispozicion vetëm në Kinë – së shpejti do të jetë në dispozicion jashtë vendit të tij.

Sipas një postimi të Weibo, pajisja do të dalë në shitje në Tajvan javën e ardhshme.

Në mënyrë të veçantë, posti vëren se lansimi është vendosur për në 21 qershor. Sa i përket çmimeve, telefoni do të mbajë një etiketë prej 15,990 NTD, që përkthehet në rreth 525 dollarë. Për krahasim, çmimi i R11 në Kinë është 2.999 CNY, ose rreth 440 dollarë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test